Poslední čtvrthodinka nás stála dva body

06.08.2017 | admin

Podobně jako v pohárovém zápase v Živanicích jsme ztratili vítězství v závěru zápasu

2. kolo | Sobota 05.08.2017, 17:00 | Kvapilka, Tábor

FC MAS Táborsko a.s. - FK Olympia a.s.

Branky: 78. Musiol, 89. Kostka - 23. Ruml, 67. Liener

Žluté karty: 30. Klusák - 27. Dordevič, 58. Žežulka

Červené karty: -

Rozhodčí: Lerch - Flimmel, Šimáček

Diváci: 1285

FC MAS Táborsko a.s.: TOMA – KLUSÁK, NAVRÁTIL, ZAVADIL, SOUČEK – KUČERA – PROŠEK, NEŠICKÝ (74. KOSTKA), MYSLIVEČEK (64. KOPŘIVA), VESELÝ (52. MRŠIĆ) – MUSIOL

FK Olympia a.s.: FRYDRYCH – MARŠÁLEK, OPLUŠTIL, ŽEŽULKA, – VERNER, LIENER (75. NOVÁK), FRIZONI, RUML – VOPAT (90+2. KUŤÁK), BAREŠ (69. DUBEN), DORDEVIĆ

Komentář

V prvním poločase byla převaha na straně hostů. Ve 23. minutě viděli diváci na krásném novém stadionu první branku - do sítě domácích se po standardce trefil pod břevno Ondřej Ruml. Když se hostům nepodařilo z dalších šancí navýšit vedení, na odchod do šatny svítilo hráčům na ukazateli skóre 0:1.

Domácí se po přestávce snažili zvýšit aktivitu, ale napadání ze strany hostů jim dělalo nemalé potíže. Po hodině hry se přesto dokázali domácí dostat před Frydrychovu svatyni, ale Mysliveček v jasné šanci neproměnil. A tak přišel další brankový moment na straně hostů, když měkký centr zužitkoval v 67. minutě hlavou Erik Liener.
Varováním ze strany domácích mohla být neproměněná šance Nešického. Olympia vyklidila po odchodu Lenera střed hřiště a vzápětí přišel trest, když v 78. minutě první branku Táborska vstřelil Zbyněk Musiol. Ale to nebylo vše - minutu před koncem řádného času se ve skrumáži před brankou hostí prosadil druhý domácí útočník - Vojtěch Kostka.

# hráči v poli P MIN G ŽK ČK
12 Frizoni Da Cruz Dias Bernardo Z 90 0 0 0
7 Liener Erik Z 75 1 0 0
22 Novák David U 15 0 0 0