Smuteční oznámení

20.04.2018 | Christos Providas

Smutná zpráva se donesla k našemu hráči Thomasovi Vasilieiou. V nedožitých  54 letech ho totiž náhle opustil navždy jeho otec.

Vedení našeho klubu mu vyjadřuje upřímnou soustrast stejně jako jeho spoluhráči, kteří nastoupí v sobotním utkání proti Frýdku Místku s černými páskami na rukávech .

Sad news arrived from Greece our player Thomas Vasilieiou lost his dad who passed away after health complications.The headquarters of the team and the teammates are sorry for the loss and are sending condolences to our player and his family.

Our team will play all game against Frýdek Místek with black tape on the sleeve .

Nová sezóna v Radotíně

Sezóna ČFL 2018/2019