Smuteční oznámení

20.04.2018 | Christos Providas

Smutná zpráva se donesla k našemu hráči Thomasovi Vasilieiou. V nedožitých  54 letech ho totiž náhle opustil navždy jeho otec.

Vedení našeho klubu mu vyjadřuje upřímnou soustrast stejně jako jeho spoluhráči, kteří nastoupí v sobotním utkání proti Frýdku Místku s černými páskami na rukávech .

Sad news arrived from Greece our player Thomas Vasilieiou lost his dad who passed away after health complications.The headquarters of the team and the teammates are sorry for the loss and are sending condolences to our player and his family.

Our team will play all game against Frýdek Místek with black tape on the sleeve .

V předposledním kole FNL přivítáme na Strahově Znojmo. Historicky první účast ve druhé nejvyšší domácí fotbalové soutěži

Další zápas čeká naše mužstvo ve středu 16. května, kdy je na programu kompletní 28. kolo Fortuna národní ligy

FK Olympia Praha - FK Baník Sokolov

VÍKEND OTCŮ