Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V sobotu přivítáme Blanické rytíře

29.03.2018 | Christos Providas

Náš soupeř je po neúplných 19. kolech FNL na devátém místě o bod za naším mužstvem. Ale pozor je to pohled zkreslující, protože ze tří jarních zápasů má odehraný jen jeden. 

Z dosud sedmnácti odehraných střetnutí na domácím trávníku z devíti zápasů ztratila Vlašim jedenáct bodů třemi porážkami s Českými Budějovicemi 0:2, naším mužstvem 0:1, Třincem 2:3 a jednou remízou 2:2 s Táborskem. Při skóre 19:12 získala doma 16 bodů. Zvenku přivezli Blaničtí rytíři z osmi zápasů 10 bodů za tři výhry v Příbrami 3:2, na Viktorii Žižkov 1:0 a v Českých Budějovicích 2:0 a za jednu remízu ve Frýdku Místku 1:1. S tímto soupeřem po dvou odložených jarních zápasech s Příbramí a ve Varnsdorfu otevřeli svůj jarní účet domácím střetnutím, ve kterém rozstříleli Frýdek 4:0. Střelecky se blýskl Oskar Fotr, který s dvěma vstřelenými góly byl blízko hattricku.

           Pokud jde o podzimní vzájemný zápas ve Vlašimi, pak přesto, že jsme hráli od 54. minuty bez vyloučeného Lukáše Maršálka, jsme tam dokázali zvítězit gólem Georgiose Katidise 1:0.

        V minulém kole se nám podařilo dokonale zaskočit jednoho z favoritů Fortuna národní ligy. Na Střeleckém ostrově pod Černou věží jsme totiž porazili České Budějovice 1:0 gólem Thomase Vasileioua z 22. minuty. Přivezli jsme si tedy první jarní vítězství.

    „Čeká nás velice těžký zápas, protože Vlašim řadím mezi nejlepší mužstva soutěže. Má kvalitní, mladý a dobře poskládaný tým s řadou individualit, které se prosazují i v reprezentačních výběrech. Po vítězství v Českých Budějovicích bychom rádi navázali na stejný úspěch i v domácím prostředí, což je nejen výzva pro naše hráče, ale i pro naše fanoušky, které bych rád na toto důležité utkání pozval" říká trenér FK Olympia Praha Oldřich Pařízek před utkáním s Vlašimí, které začne v sobotu 31. března na strahovském stadionu v 10:15.

 
Aktuální články
Loučení v městě perníku

Zápas o poslední body v letošním ročníku Fortuna národní ligy vybojujeme v pátek v Pardubicích

 
Stejskal v nominaci „21"

Česká fotbalová jednadvacítka sehraje dva přípravné zápasy s Rakouskem (31. května v Zell am See a 3. června v Kuchlu).

 
Tříbodává záchrana

Základ ke konečnému vysokému vítězství jsme položili už v prvním poločase po jednom z nejlepších výkonů jara. Ve 14. minutě...

 
Nedělní povinnost: ZVÍTĚZIT!
 
FK Ústí nad Labem – FK Olympia Praha
 
Ve středu v Ústí nad Labem
 
FK Olympia Praha – SFC Opava
 
V sobotu přijede suverén FNL
 
MFK Vítkovice - FK Olympia Praha
 
V neděli do Vítkovic
 
Utkání
Muži A | Sobota 12.05.2018, 10:15
27. kolo
1:1
FK Olympia - Opava
 
Muži A | Středa 16.05.2018, 18:00
28. kolo
2:0
Ústí n. L. - FK Olympia
 
Muži A | Neděle 20.05.2018, 13:15
29. kolo
4:1
FK Olympia - Znojmo
 
 
FK Olympia a.s.- kontakt: info@fkolympia.cz RSS