Přátelské utkání v Uhříněvsi

24.03.2018 | Christos Providas

Bohemians Praha 1905 - FK Olympia Praha 5:1 (2:0)

Reprezentační přestávky jsme využili k sehrání přátelského utkání s momentálně sedmým týmem nejvyšší domácí soutěže HET ligy Bohemians Praha 1905 v Uhřiněvsi.

Branky: 13., 40. a 63. z penalty Záviška, 63. Krch, 86. Martin Hašek ml. - 79. Keita.

Rozhodčí Pechanec-Vít, Novák.

Bohemians 1905: 1. poločas: Fryšták - Dostál, Bederka, Krch, Kocič - Záviška, Švec, Jindřišek, Bartek - Tetteh, Kabajev. 2. poločas: Bárta - Reiter, Bederka, Krch, Šmíd - Hůlka, Martin Hašek ml. - Záviška, Mašek, Nečas - Kabajev. Trenér Martin Hašek st.

Olympia: 1. poločas: Čáp - Vasileiou, Žežulka, Mišůn, Frizoni - Verner, Michlík - Jukl, Liener, Custos - Hejný. 2. poločas: Čáp - Ruml, Žežulka, Broukal, Frizoni - Michlík, Katidis - Jukl (73. Novák), Vasileiou (75. Keita), Liener - Hejný. Trenér  Oldřich Pařízek.