Jan Stejskal opět v reprezentaci

14.03.2018 | Christos Providas

Trenér reprezentační „21" Vítězslav Lavička nominoval našeho brankáře Jana Stejskala ke dvěma kvalifikačním zápasům o postup na mistrovství Evropy 2019 v Itálii

Vytvořil tak trojici brankářů spolu s   českobudějovickým Jindřichem Staňkem a sparťanem Vojtěchem Vorlem. Svoji premiéru za „jednadvacítku" si odbyl v přátelském utkání 31. srpna 2017 na Strahově proti Trurecku (1:1), ve kterém nastoupil do druhého poločasu. Teď má šanci rozšířit svoji sbírku, pokud by nastoupil v jednom ze dvou kvalifikačních zápasů. Ten první sehrají naše lvíčata 23. března v Karviné proti Chorvatsku a druhý pak 27. března v Xanthi proti Řecku. Jan Stejskal tedy pokračuje ve své reprezentační kariéře, ve které už nasbíral devět startů za „devatenáctku", čtyři za „osmnáctku", pět za „sedmnáctku" a tři za „šestnáctku".