Přátelské utkání Ústí nad Labem - Fk Olympia

21.02.2018 | Christos Providas

Ústí nad Labem-FK Olympia 3:0 (3:0)

Poprvé jsme v přípravě vyběhli na přírodní trávník a zejména v prvním poločase byla tato změna hodně znát. Soupeř náš předčil po všech stránkách, vyhrával osobní souboje, byl pohybově i kombinačně na výši, a proto postupně narůstalo skóre v náš neprospěch. Od desáté do 43. minuty jsme třikrát inkasovali. Po změně stran jsme už hru vyrovnali a měli jsme dokonce dvě šance na zkorigování výsledku. Bohužel ani Keita ani Vasileiou je neproměnili.

Olympia: Stejskal- Moulazimis, Žežulka (58. Broukal), Mišůn, Fišl-Denzel (58. Michlík), Verner, Giditz, Liener (46. Frizoni), Vasileiou (77. Jukl)-Hejný (46. Keita). Trenér Motti Iwanir.

Nová sezóna v Radotíně

Sezóna ČFL 2018/2019