Přátelské utkání Ústí nad Labem - Fk Olympia

21.02.2018 | Christos Providas

Ústí nad Labem-FK Olympia 3:0 (3:0)

Poprvé jsme v přípravě vyběhli na přírodní trávník a zejména v prvním poločase byla tato změna hodně znát. Soupeř náš předčil po všech stránkách, vyhrával osobní souboje, byl pohybově i kombinačně na výši, a proto postupně narůstalo skóre v náš neprospěch. Od desáté do 43. minuty jsme třikrát inkasovali. Po změně stran jsme už hru vyrovnali a měli jsme dokonce dvě šance na zkorigování výsledku. Bohužel ani Keita ani Vasileiou je neproměnili.

Olympia: Stejskal- Moulazimis, Žežulka (58. Broukal), Mišůn, Fišl-Denzel (58. Michlík), Verner, Giditz, Liener (46. Frizoni), Vasileiou (77. Jukl)-Hejný (46. Keita). Trenér Motti Iwanir.

V předposledním kole FNL přivítáme na Strahově Znojmo. Historicky první účast ve druhé nejvyšší domácí fotbalové soutěži

Další zápas čeká naše mužstvo ve středu 16. května, kdy je na programu kompletní 28. kolo Fortuna národní ligy

FK Olympia Praha - FK Baník Sokolov

VÍKEND OTCŮ