Přátelské ukání FK Olympia-Viktoria Jirny

20.02.2018 | Christos Providas

FK Olympia-Viktoria Jirny 1:3 (0:0)

V prvním poločase jsme sice byli nebezpeční, ale nedokázali jsme se vypořádat s agresívní hrou soupeře. Ve druhé části zápasu jsme doplatili na špatnou herní disciplínu a neproměňování mnoha šancí, za což nás soupeř potrestal třemi góly. Na ně jsme stačili odpovědět po pěkné kombinační akci jen jednou snižující brankou v závěru střetnutí.

Branka: 77. Katidis. Olympia: Čáp-Žežulka (32. Michlík), Mišůn, Fišl- Moulazimis (60. Denzel), Verner (46. Liener), Giditz, Frizoni-Vasileiou (75. Jukl), Hejný (46. Keita), Katidis. Trenér Motti Iwanir.

V předposledním kole FNL přivítáme na Strahově Znojmo. Historicky první účast ve druhé nejvyšší domácí fotbalové soutěži

Další zápas čeká naše mužstvo ve středu 16. května, kdy je na programu kompletní 28. kolo Fortuna národní ligy

FK Olympia Praha - FK Baník Sokolov

VÍKEND OTCŮ