Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Další příprava

05.02.2018 | Media

PŘÍPRAVNÉ ZIMNÍ UTKÁNÍ 

FK Olympia Praha-Slavoj Vyšehrad 3:1 (1:1)

Prestižní utkání bylo dost ostré. Byli jsme lepším mužstvem, kontrolovali jsme hru,a le hodně starostí dělala našim hráčům agresivní hra soupeře, někdy až za hranicí únosnosti. V prvním poločase jsme hráli v konsolidovanšějí sestavě po redukci kádru už bez většiny testovacích hráčů. Zápas otevřela šance Katidise, který hlavičkoval u zadní tyče, ale ještě minul. Ve 12. min. nám to už vyšlo, Frizoni obešel na levé straně několik domácích hráčů a z těžkého úhlu vypálil. Jeho střelu se ještě na čáře snažil odvrátit Matějka, balon však skončil v síti. Za necelé dvě minuty už bylo ale vyrovnáno. Klesa zatáhl balon podél pravé lajny, odcentroval a Máče na zadní tyči zblízka dorazil. Pak se dostali „šemíci“ několikrát na dostřel naší branky, ale naštěstí domácí buď mířili špatně, nebo byl mezi tyčemi dobře postavený Stejskal. Šest minut po změně stran jsme dali domácím další lekci z efektivity. Katidis prostrčil balon krátkou kolmou přihrávkou do běhu Hejnému a ten osamocen s míčem propálil golmana Štiku. Přesně po hodině hry Denzel hlavičkoval z malého vápna těsně vedle Štikovy brány. O tři minuty později se pokoušel o vyrovnání Drobílek přímou střelou z trestného kopu, měla však příliš velkou rotaci směrem ven a minula o kousek bližší tyč. V 75. min. pak Denzel trefou z trestného kopu zpoza vápna kolem zdi pojistil našemu mužstvu konečné vítězství.

Branky: 14. Máče-12. vlastní, 51. Hejný, 75. Denzel. Olympia: Stejskal-Mohammad, Mišůn, Žežulka (65. Fišl)-Ruml, Sagi, Verner (75. Matheus), Jukl (46. Keita), Frizoni-Katidis (56. Denzel), Hejný (76. Novák. Trenér Motti Iwanir.


1.FK Příbram-FK Olympia Praha 2:1 (2:1)


První zápas, ve kterém už nastoupil stabilizovaný kádr pro jarní zápasy ve druhé nejvyšší soutěži. Bohužel pro zranění chyběli Ruml, Jukl, Rothe, Verner. Začali jsme špatně, zejména v defenzívě, výsledkem proto byly dvě obdržené laciné branky. Po dvaceti minutách jsme se ale zlepšili, herně zvedli, a po půlhodině hry se nám dokonce podařilo snížit. Škoda, že v dalším průběhu utkání jsme z pěti, šesti vyložených příležitostí žádnou neproměnili. Zápas naznačil, že bychom se v dalším průběhu přípravy na jaro mohli zlepšovat.

Branky: 10. a 15. Matoušek-30. Keita. Olympia: Čáp-Mohammad (55. Michlík), Mišůn, Fišl-Moulazimis (75. Novák), Sagi (75. Matheus), Žežulka, Frizoni-Liener (46. Denzel), Keita (70. Hejný), Katidis. Trenér Motti Iwanir.


FK Olympia Praha-Štěchovice 3:0 (0:0)

 

          Byli jsme jednoznačně lepším mužstvem, na čemž měl svůj díl i příchod nových hráčů. V prvním poločase jsme naší převahu ještě výsledkově nezužitkovali, ale hned po přestávce jsme dali základ k vítězství. V rozpětí pěti minut jsme se dvakrát prosadili. Nejprve po rohovém kopu skóroval Keita a pak se nejlépe v trestném území soupeře ve skrumáži zorientoval Michlík a vedli jsme 2:0. Pak se hra trochu vyrovnala, ale v závěru jsme opět hru ovládli a přidali další branku. Po kombinaci dvojice Katidis-Jukl uzavřel gólový účet zápasu do prázdné branky Hejný.

         Branky: 50. Keita, 55. Michlík, 69. Hejný. Olympia: Stejskal-Žežulka, Mišůn, Fišl-Dimitris (46. Liener), Giditz, Verner (46. Michlík), Frizoni-Thomas (62. Jukl), Keita (62. Hejný), Katidis. Trenér Motti Iwanir.

 

 
Aktuální články
V sobotu hostíme Frýdek-Místek

Prvním velkým úspěchem frýdecko-místeckého fotbalu byl v sezóně 1974-1975 postup do II.ligy, který byl velkým překvapením pro...

 
Změna termínu utkání

Z důvodu kolize akcí na stadionu ve Vítkovicích bude zápas 26. kola mezi Městským Fotbalovým Klubem Vítkovice a.s. a Fk...

 
FK Olympie Praha-1.FK Příbram

Hned v úvodu jsme mohli favorizované Středočechy pořádně zaskočit. Během šesti minut jsme totiž mohli skórovat. V první...

 
V sobotu přijede Příbram
 
FC Varnsdorf - FK Olympia Praha
 
V neděli ve Varnsdorfu
 
Dělba bodů s Vlašimí
 
V sobotu přivítáme Blanické rytíře
 
Hráč Fk Olympia Praha Daniel Fišl v Reprezentační osmnáctce
 
Přátelské utkání v Uhříněvsi
 
Utkání
Muži A | Neděle 08.04.2018, 16:30
21. kolo
2:1
Varnsdorf - FK Olympia
 
Muži A | Sobota 14.04.2018, 10:15
22. kolo
2:2
FK Olympia - Příbram
 
Muži A | Sobota 21.04.2018, 10:15
23. kolo
VS.
FK Olympia - Frýdek-Místek
 
 
FK Olympia a.s.- kontakt: info@fkolympia.cz RSS