Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přátelské utkání FK Dukla Praha a Olympia a.s.

08.11.2017 | Media

Dneškem začínající reprezentační přestávka neznamená pro fotbalisty Dukly pauzu od fotbalu. Zápasové tempo jim pomůže udržet přípravný zápas s druholigovým celkem FK Olympia Praha, který se uskuteční v pátek 10. listopadu.

Utkání se bude hrát v nedalekých Libčicích nad Vltavou (areál AFK Libčice), výkop je naplánován na 11.00 hodin. Duklu před reprezentační pauzou namotivovalo vybojované vítězství v zápase s Karvinou, v němž otočila z nepříznivého stavu 0:2 na konečných 3:2. Ve zbylých třech utkáních podzimu nás čekají těžcí soupeři – nejprve pojedeme do Edenu, poté doma vyzveme Mladou Boleslav a Teplice. Nevypadnout z tempa je tak víc než důležité.

Pro přátelské utkání jsme vybrali soupeře s pohádkovým příběhem. FK Olympia a. s. vznikla z fotbalového klubu FC Olympia Hradec Králové. Ten postupoval z královehradeckého přeboru přes divizi do ČFL a v minulé sezoně pak do druhé fotbalové ligy. Vstupem do profesionálního fotbalu vyvstal klubu problém, kde hrát domácí zápasy (kvůli nevyhovujícímu zázemí v domovských Kuklenách a zároveň vytíženosti malšovického stadionu to v Hradci Králové nebylo možné). Tým se proto přesunul do Prahy a své domácí zápasy v sezoně 2017/18 hraje na stadionu Evžena Rošického na Strahově.

 
Aktuální články
Tisková konference rozhovor s novým trenérem Fk Olympia a.s.

Rozhovor s novým trenérem Motti Ivanirem .

 
Po Miloši Sazimovi a Vladimíru Skalbovi přebírá mužstvo trenér Motti Ivanir

Třiapadesátiletý Izraelec, majitel UEFA Pro License. Ve své hráčské kariéře odehrál celkem 398 zápasů za Maccabi Tel Aviv a vstřelil 78...

 
Žižkov na podzim zklamal, Olympia překvapila

Dva pražské kluby válčí o body ve druhé nejvyšší fotbalové soutěži. Lépe si zatím překvapivě vede nováček Olympia. Naopak...

 
Olympia po čtyřech porážkách v řadě vyhrála nad Táborskem
 
Tisková konference po zápase FK Olympia - FC Mas Táborsko
 
Znojmo otočilo po změně stran utkání s Olympií
 
Přátelské utkání FK Dukla Praha a Olympia Praha
 
Tisková konference po zápase FK Olympia - FK Ústí Nad Labem a.s.
 
Změna termínu utkání
 
ÚSTÍ OTOČILO UTKÁNÍ S OLYMPIÍ
 
Utkání
Muži A | Pátek 17.11.2017, 19:30
15. kolo
2:1
Znojmo - FK Olympia
 
Muži A | Neděle 26.11.2017, 10:15
16. kolo
1:0
FK Olympia - Táborsko
 
Muži A | Sobota 03.03.2018, 10:15
17. kolo
VS.
Viktoria Žižkov - FK Olympia
 
 
FK Olympia a.s.- kontakt: info@fkolympia.cz RSS