Opava-Olympia 5:1

01.11.2017 | Media

Poprvé udeřilo už v 7. minutě, kdy otevřel skóre z voleje Puškáč. Ve 12. minutě jsme se sice dočkali branky, ta tu rozhodčí kvůli ofsajdu neuznal. Po půlhodině hry naopak faulovaný Kuzmanović sám pokutový kop proměnil ve druhý gól Slezanů.

O tři minuty později jsme přečkali skrumáž, když jsme snad třikrát vykopávali míč z brankové čáry. Chvíli poté rozehráli Opavští nakrátko rohový kop a Zavadilův střílený centr na zadní tyč málem zapadl do naší branky. Náš tým zahrozil až v 56. minutě, když se po rohu dostal ke střele na zadní tyči nehlídaný Žežulka. Balon ale poslal těsně vedle brankové konstrukce. Poslední dvacetiminutovka byla pro nás další pohromou. V 73. minutě prostřelil Kuzmanović vše, co mu stálo v cestě a pět minut poté skóroval po sólu Kayamba. Gólu jsme se dočkali až šest minut před koncem - hlavou se prosadil Duben. Tečku za naší vysokou porážkou pak udělal v nastaveném čase Jurečka.​

Branky: 7. Puškáč, 30. a 73. z penalty Kuzmanović, 78. Kayamba, 90.(+1.) Jurečka – 84. Duben. Rozhodčí: Berka – Dresler, Podaný. ŽK: Opluštil, Vopat  Opava: Šrom – Simerský, Žídek, Stříž –Kayamba (86. Hrabina), Zavadil (81. Mozol), Jursa, Kuzmanović, Zapalač – Smola, Puškáč (81. Jurečka). Trenér: Roman Skuhravý. Olympia: Frydrych – Liener, Opluštil, Vopat, Jukl – Duben, Hejný (81. Dordević), Žežulka, Ruml (77. Novák) – Bareš (73. Kuťák), Verner. Trenér: Miloš Sazima.

Muži A | Pátek 17.11.2017, 19:30
Znojmo - FK Olympia