Vítejte na novém webu

16.07.2017 | Admin Global

FK Olympia a.s. vás vítá na svém novém webu www.fkolympia.cz. Věříme, že vás náš nový web zaujme a že se na něj budete pravidelně vracet.

Nový web je postaven na systému Klubweb.cz a obsahuje všechny potřebné prvky moderního sportovního webu: články a aktuality, soupisky hráčů a hráček, rozpisy utkání jednotlivých týmů, fotogalerii, anketu, diskusní fórum nebo sekci Ptejte se pro pokládání dotazů vedení týmu. Budeme rádi, pokud nám do této sekce napíšete vaše postřehy a dojmy k novému webu.

To co vidíte je jen začátek, v průběhu času budou na web doplněny další informace. Děkujeme vám za vaši přízeň.

Nová sezóna v Radotíně

Sezóna ČFL 2018/2019