MFK Frýdek-Místek - hodnocení trenéra Sazimy

11.10.2017 | admin

Po vítězném zápase ve Frýdku přinášíme komentáře našeho hlavního trenéra

Utkání jsme nezačali nikterak oslnivě a již v 9. minutě jsme inkasovali po sérii chyb v naší defenzívě. Obdržená branka nás ovšem na kolena nesrazila, tlačili jsme se před branku domácích  a byli jsme za převahu odměněni brankou Rotheho.
Ve druhém poločase jsme v jeho počátku pustili domácí hráče do mírného tlaku, ale Soukup udržel naše naděje na bodový zisk. Postupem času jsme opět převzali iniciativu, vytvářeli si tlak i šance především ze standardních situací. Z jedné z nich jsme nakonec rozhodli o zisku tří bodů.