Hodnocení zápasu v Příbrami

18.09.2017 | admin

Po vítězném návratu z Příbrami hodnotí zápas trenér Miloš Sazima

Po téměř třítýdenní pauze od posledního mistrovského utkání jsme zajížděli na hřiště exligové Příbrami, která se netají ambicemi na rychlý návrat mezi českou fotbalovou elitu. V začátku utkání se na nás projevila absence zápasového rytmu a domácí se tlačili na naši polovinu hřiště, ale žádnou stoprocentní příležitost, kterou by musel Soukup řešit, si vypracovat nedokázali. Postupem času jsme se začali osmělovat a hrozit z brejkových situací a ve 44.minutě jsme se po jedné z nich a centru Frisoniho na nabíhajícího Rumla dostali do vedení.

Hned po začátku druhého dějství jsme předvedli pohlednou kombinační akci, na jejímž konci zvyšoval nekrytý Frisoni již na 0:2. Domácí nesložili zbraně a hrozili především ze standardních situací, se kterými si Soukup dokázal poradit. Po vyloučení Dubna a proměněném pokutovém kopu domácích nám naději na plný bodový zisk vrátil krásně provedeným volným přímým kopem Liener, který zvyšoval na 1:3. A když domácí pak svou převahu o jednoho hráče v poli nedokázali přetavit ani ve vytvoření si vážnější gólové příležitosti, odvezli jsme si z Příbrami díky střelecké produktivitě 3 důležité body.