Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hodnocení zápasu ve Vlašimi

28.08.2017 | František Bárta

Trenér Miloš Sazima nám poskytl pozápasové hodnocení


"Přivezli jsme si z horké vlašimské půdy sice tři body, ale pocity jsou přesto rozporuplné. 
Domácím jsme od začátku utkání nedovolili se dostat do kombinační hry, ve které je jejich síla. V úvodu utkání nás podržel brankář Soukup a domácí bezradnosti jsme využili ve 41. minutě, kdy do prázdné branky zakončoval Katidis. 
Brzy ve druhém poločase jsme šli do deseti a i přes tento handicap jsme dokázali jednobrankové vedení udržet až do konce utkání. Šance Dordeviče, který šel sám na domácího brankáře, a dorážka Hejného po standardní situaci po navýšení náskoku volaly. 
Vážíme si každého získaného bodu a ze hřiště soupeře dvojnásob. Zarážející je, pokud vám na této úrovni kazí trenérskou práci trio rozhodčích, kteří svými verdikty rozdmýchávali vášně na obou střídačkách i v hledišti. Je mi líto kolegy Havlíčka, který byl vykázán z lavičky, bráno v kontextu utkání, za malichernost. Kdo "vykáže" ze hřiště rozhodčí, kteří nemají ani základní znalost pravidel - vykáží ze hřiště hráče ošetřovaného po soupeřově zákroku oceněném žlutou kartou a pošlou tím mužstvo do devíti?" 

 
Aktuální články
Utkání
Muži A | Sobota 12.05.2018, 10:15
27. kolo
1:1
FK Olympia - Opava
 
Muži A | Středa 16.05.2018, 18:00
28. kolo
2:0
Ústí n. L. - FK Olympia
 
Muži A | Neděle 20.05.2018, 13:15
29. kolo
4:1
FK Olympia - Znojmo
 
 
FK Olympia a.s.- kontakt: info@fkolympia.cz RSS