Vyjádření vedení klubu

15.08.2017 | admin

Rádi bychom reagovali na nepříjemnou situaci, do které se dostal před pěti lety mládežnický reprezentant Řecka Georgios Katidis, vinou své mladistvé nerozvážnosti.

Za své gesto byl potrestán řeckým fotbalovým svazem, a to vyřazením ze všech reprezentačních výběrů. Zároveň byl vyřazen ze svého mateřského klubu AEK Atény. Vzápětí se za své počínání omluvil klubu i veřejnosti na řeckém televizním kanále. Za své gesto tehdy devatenáctiletý mladík draze zaplatil.

Tento čin poté již nikdy neopakoval, jak bylo mylně uvedeno v některých českých médiích. Klub FK Olympia mu proto dává šanci restartovat svou kariéru.