Z tiskové konference po Táborsku

07.08.2017 | admin

K remíze v Táborsku se vyjádřili trenéři obou celků:

Hodnocení trenéra Miloše Sazimy (FK Olympia Praha):
„Kdyby by nám někdo před utkáním řekl, že získáme v Táboře bod, brali bychom ho. Vzhledem k průběhu utkání jsme tu asi měli zvítězit. Doplatili jsme na katastrofální neproměňování šancí. Po vystřídání Lienera jsme ztratili střed hřiště, čehož domácí využili a zaslouženě vyrovnali.“

Hodnocení trenéra Romana Nádvorníka (FC MAS Táborsko):
„Patnáct minut na nás byla vidět nervozita z prvního domácího zápasu na novém stadionu. Když jsme se začali dostávat do hry, soupeř udeřil. Na standardní situace jsme se připravovali, bohužel jsme z ní dostali gól. Ruml by to takhle z deseti pokusů už netrefil, ale bohužel u nás to trefil pěkně. Šli jsme do kolen, tato situace nás vykolejila. Po přestávce jsme dostali druhý hloupý gól. Pak jsme se snažili něco vymyslet, začali jsme hrát na dva útočníky a naštěstí se nám podařilo vyrovnat. Ještě předtím jsme zahodili dvě šance Myslivečka a Nešického. To musíme proměňovat. Chci hráčům poděkovat za to, že se zvedli, šli na krev až do konce utkání.“