FC MAS Táborsko a.s. - vizitka soupeře ve 2. kole FNL

31.07.2017 | admin

Po vítězném úvodním domácím zápase zajíždíme na jih Čech, kde se ve druhém kole Fortuna národní ligy střetneme s mužstvem Táborska.

Klub FC MAS Táborsko a.s. vznikl v roce 2012 sloučením dvou odvěkých rivalů - mužstev FK Spartak MAS Sezimovo Ústí a FK Tábor. Své zápasy budou letos hrát na stadionu Kvapilova v Táboře.

V loňském ročníku ČFL jsme se střetli s táborským "béčkem" - na podzim na jejich hřišti jsem zvítězili vysoko v poměru 5:1, na jaře jsme v Hradci Králové opět zvítězili, tentokrát výsledkem 2:0.
V prvním kole letošního ročníku Fortuna národní ligy zajížděl náš sobotní soupeř do Hradce Králové, kde překvapivě v poločase vedl po gólu Zbyňka Musiola ze 41. minuty. Pak Hradec zatlačil hráče Táborska na jejich polovinu, ale podařilo se mu pouze vyrovnat. Zápas skončil remízou 1:1. Mužstvo Táborska v tomto zápase nastoupilo pod vedením trenéra Romana Nádvorníka v této sestavě: Toma - Klusák, Navrátil, Zavadil, Souček, Kučera, Prošek, Nešický (89. Kopřiva), Mysliveček (55. Blecha), Mršič, Musiol.
Zajímavostí je, že za Táborsko letos nastupuje Václav Prošek, který ještě v loňském roce bojoval v našich barvách v ČFL. Na straně druhé náš útočník Krsta Dordevič v loňské sezóně oblékal dres Táborska.

Muži A | Pátek 17.11.2017, 19:30
Znojmo - FK Olympia