Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC MAS Táborsko a.s. - vizitka soupeře ve 2. kole FNL

31.07.2017 | admin

Po vítězném úvodním domácím zápase zajíždíme na jih Čech, kde se ve druhém kole Fortuna národní ligy střetneme s mužstvem Táborska.

Klub FC MAS Táborsko a.s. vznikl v roce 2012 sloučením dvou odvěkých rivalů - mužstev FK Spartak MAS Sezimovo Ústí a FK Tábor. Své zápasy budou letos hrát na stadionu Kvapilova v Táboře.

V loňském ročníku ČFL jsme se střetli s táborským "béčkem" - na podzim na jejich hřišti jsem zvítězili vysoko v poměru 5:1, na jaře jsme v Hradci Králové opět zvítězili, tentokrát výsledkem 2:0.
V prvním kole letošního ročníku Fortuna národní ligy zajížděl náš sobotní soupeř do Hradce Králové, kde překvapivě v poločase vedl po gólu Zbyňka Musiola ze 41. minuty. Pak Hradec zatlačil hráče Táborska na jejich polovinu, ale podařilo se mu pouze vyrovnat. Zápas skončil remízou 1:1. Mužstvo Táborska v tomto zápase nastoupilo pod vedením trenéra Romana Nádvorníka v této sestavě: Toma - Klusák, Navrátil, Zavadil, Souček, Kučera, Prošek, Nešický (89. Kopřiva), Mysliveček (55. Blecha), Mršič, Musiol.
Zajímavostí je, že za Táborsko letos nastupuje Václav Prošek, který ještě v loňském roce bojoval v našich barvách v ČFL. Na straně druhé náš útočník Krsta Dordevič v loňské sezóně oblékal dres Táborska.

 
Aktuální články
Loučení v městě perníku

Zápas o poslední body v letošním ročníku Fortuna národní ligy vybojujeme v pátek v Pardubicích

 
Stejskal v nominaci „21"

Česká fotbalová jednadvacítka sehraje dva přípravné zápasy s Rakouskem (31. května v Zell am See a 3. června v Kuchlu).

 
Tříbodává záchrana

Základ ke konečnému vysokému vítězství jsme položili už v prvním poločase po jednom z nejlepších výkonů jara. Ve 14. minutě...

 
Nedělní povinnost: ZVÍTĚZIT!
 
FK Ústí nad Labem – FK Olympia Praha
 
Ve středu v Ústí nad Labem
 
FK Olympia Praha – SFC Opava
 
V sobotu přijede suverén FNL
 
MFK Vítkovice - FK Olympia Praha
 
V neděli do Vítkovic
 
Utkání
Muži A | Sobota 12.05.2018, 10:15
27. kolo
1:1
FK Olympia - Opava
 
Muži A | Středa 16.05.2018, 18:00
28. kolo
2:0
Ústí n. L. - FK Olympia
 
Muži A | Neděle 20.05.2018, 13:15
29. kolo
4:1
FK Olympia - Znojmo
 
 
FK Olympia a.s.- kontakt: info@fkolympia.cz RSS