Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC MAS Táborsko a.s. - vizitka soupeře ve 2. kole FNL

31.07.2017 | admin

Po vítězném úvodním domácím zápase zajíždíme na jih Čech, kde se ve druhém kole Fortuna národní ligy střetneme s mužstvem Táborska.

Klub FC MAS Táborsko a.s. vznikl v roce 2012 sloučením dvou odvěkých rivalů - mužstev FK Spartak MAS Sezimovo Ústí a FK Tábor. Své zápasy budou letos hrát na stadionu Kvapilova v Táboře.

V loňském ročníku ČFL jsme se střetli s táborským "béčkem" - na podzim na jejich hřišti jsem zvítězili vysoko v poměru 5:1, na jaře jsme v Hradci Králové opět zvítězili, tentokrát výsledkem 2:0.
V prvním kole letošního ročníku Fortuna národní ligy zajížděl náš sobotní soupeř do Hradce Králové, kde překvapivě v poločase vedl po gólu Zbyňka Musiola ze 41. minuty. Pak Hradec zatlačil hráče Táborska na jejich polovinu, ale podařilo se mu pouze vyrovnat. Zápas skončil remízou 1:1. Mužstvo Táborska v tomto zápase nastoupilo pod vedením trenéra Romana Nádvorníka v této sestavě: Toma - Klusák, Navrátil, Zavadil, Souček, Kučera, Prošek, Nešický (89. Kopřiva), Mysliveček (55. Blecha), Mršič, Musiol.
Zajímavostí je, že za Táborsko letos nastupuje Václav Prošek, který ještě v loňském roce bojoval v našich barvách v ČFL. Na straně druhé náš útočník Krsta Dordevič v loňské sezóně oblékal dres Táborska.

 
Aktuální články
V sobotu hostíme Frýdek-Místek

Prvním velkým úspěchem frýdecko-místeckého fotbalu byl v sezóně 1974-1975 postup do II.ligy, který byl velkým překvapením pro...

 
Změna termínu utkání

Z důvodu kolize akcí na stadionu ve Vítkovicích bude zápas 26. kola mezi Městským Fotbalovým Klubem Vítkovice a.s. a Fk...

 
FK Olympie Praha-1.FK Příbram

Hned v úvodu jsme mohli favorizované Středočechy pořádně zaskočit. Během šesti minut jsme totiž mohli skórovat. V první...

 
V sobotu přijede Příbram
 
FC Varnsdorf - FK Olympia Praha
 
V neděli ve Varnsdorfu
 
Dělba bodů s Vlašimí
 
V sobotu přivítáme Blanické rytíře
 
Hráč Fk Olympia Praha Daniel Fišl v Reprezentační osmnáctce
 
Přátelské utkání v Uhříněvsi
 
Utkání
Muži A | Neděle 08.04.2018, 16:30
21. kolo
2:1
Varnsdorf - FK Olympia
 
Muži A | Sobota 14.04.2018, 10:15
22. kolo
2:2
FK Olympia - Příbram
 
Muži A | Sobota 21.04.2018, 10:15
23. kolo
VS.
FK Olympia - Frýdek-Místek
 
 
FK Olympia a.s.- kontakt: info@fkolympia.cz RSS