Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

MFK Vítkovice - FK Olympia Praha

07.05.2018 | Christos Providas

Domácí nás sice jednoznačně přestříleli, měli víc brankových příležitostí, ale nakonec mohli paradoxně prohrát

Vítkovice nezačaly nijak aktivně a jen výborný reflex brankáře Květona udržel nulu po odraženém míči a střele Keity. Později se už domácí dostali do hry a přišly i šance. Po půlhodině hry po centrech Oklešťka to před Stejskalem několikrát zahřmělo, ale ani jednou neudeřilo. A když už byl náhodou Stejskal překonaný, zaskočil za něj obránce Žežulka. Do poločasu se neprosadil ani Twardzik, který sice přímý kop kopl takřka ideálně, ale zhruba do míst, kde číhal pozorný Stejskal. I po poločase byla v plné permanenci naše obrana, ovšem Žondrově hlavičce chybělo naštěstí více přesnosti. Podobně dopadl po Motyčkově centru i Twardzik a do třetice Motyčku u tyče vychytal Stejskal. A tak nakonec jsme se mohli radovat my, jenomže čtvrthodiny před koncem Keita nejdřív hlavičkoval do tyče a poté v dorážce zblízka přestřelil prakticky prázdnou branku. Vítkovice se sice v závěru nadechly k náporu, náš tým uzavřely před šestnáctkou, ale vítězný gól vstřelit nedokázaly.  Rozhodčí: Pechanec - Ratajová, Vít, 


žluté karty Žondra, Okleštěk, Ožvolda - Žežulka, Liener, 


595 diváků. 


Vítkovice: Květon - Cverna, Mikula, Dramé, Twardzik - Pašek, Motyčka, Okleštěk (82. Ožvolda), Hýbl - Mrázek (72. Mišinský), Žondra. Trenér Ludevít Grmela. 


Olympia: Stejskal - Žežulka, Rothe, Broukal - Moulazimis, Ruml (70. Verner), Giditz, Frizoni - Keita (82. Jukl), Michlík (56. Liener) - Hejný. Trenér Motti Iwanir.

 

 
Aktuální články
Nedělní povinnost: ZVÍTĚZIT!

V předposledním kole FNL přivítáme na Strahově Znojmo. Historicky první účast ve druhé nejvyšší domácí fotbalové soutěži

 
FK Ústí nad Labem – FK Olympia Praha

FK Ústí nad Labem – FK Olympia Praha

 
Ve středu v Ústí nad Labem

Další zápas čeká naše mužstvo ve středu 16. května, kdy je na programu kompletní 28. kolo Fortuna národní ligy

 
FK Olympia Praha – SFC Opava
 
V sobotu přijede suverén FNL
 
V neděli do Vítkovic
 
FK Olympia Praha - FK Baník Sokolov
 
VÍKEND OTCŮ
 
Fišl mezi náhradníky
 
V sobotu přivítáme Baník Sokolov
 
Utkání
Muži A | Sobota 12.05.2018, 10:15
27. kolo
1:1
FK Olympia - Opava
 
Muži A | Středa 16.05.2018, 18:00
28. kolo
2:0
Ústí n. L. - FK Olympia
 
Muži A | Pátek 25.05.2018, 17:00
30. kolo
VS.
Pardubice - FK Olympia
 
 
FK Olympia a.s.- kontakt: info@fkolympia.cz RSS