FK Olympia Praha - FK Baník Sokolov

30.04.2018 | Christos Providas

Hned po čtvrthodině hry jsme mohli jít do vedení z vyložené šance. Hejný dostal ideálně míč do sólového úniku, ale mnohem rychlejší byl Mráz, který ho doběhl a vypíchl mu míč na rohový kop

To jsme ještě netušili, že to bude v prvním poločase naše jediná příležitost k ohrožení západočeské branky. V dalších minutách mohli totiž naopak několikrát skórovat hráči Sokolova. Na centrovaný míč si v 17. minutě naběhl Vávra, který ale naší branku minul, dvě minuty nato Kosak levačkou z tutovky přestřelil, ve 23. minutě zaváhal Moulazimis, míč se dostal k Přeučilovi, naštěstí i ten měl vychýlenou mušku. A čtyři minuty před přestávkou Glaserův oblouček k tyči Stejskal bravurně vyrazil. Další střelu hostů jsme ale tři minuty po změně stran už nepřežili. Ševčík založil nenápadný útok, přihrál Kosakovi a z jeho centru z pravé strany, který propadl na zadní tyč, se zrodil vedoucí gól Baníku. V dalších minutách se vyznamenal náš Stejskal, který teč Ševčíka vyrazil stejně jako střelu Silného z otočky. Teprve pak jsme získali herní převahu, ale na vyrovnání jsme nedosáhli. Juklovu hlavičku golman Bolek kryl a v nastaveném čase z poslední šance se Broukalův volej bohužel mezi tyče nevešel. Připsali jsme si tak třetí porážku v řadě a zkomplikovali si setrvání v soutěži.

Branka: 48. Kosak. Rozhodčí: Mrázek - Polák, Batík, žluté karty: Jukl - Vávra, Glaser, Mejdr, Přeučil, 207 diváků. Olympia: Stejskal - Moulazimis, Rothe, Broukal, Frizoni - Jukl, Ruml (79. Fišl), Giditz, Verner, Liener (53. Michlík) - Hejný. Trenér Motti Iwanir.Sokolov: Bolek - Mejdr, Ševčík, Mráz, Čermák - Kosak, Dvořák, Hlavatý (66. Machek), Přeučil (73. Silný) - Glaser - Vávra (84. Strada). Trenéři Vítězslav Hejret a Pavel Horváth.

Pavel Horváth„Absolvovali jsme během šesti dnů tři těžké zápasy. Vsadili jsme na aktivitu v úvodu utkání, kdy jsme si vypracovali šance, ale neproměnili je. Nakonec přišel šťastný gól hned po přestávce, který nakonec znamenal naše důležité vítězství."

Motti Iwanir„Na našem výkonu se podepsala absence tří klíčových hráčů a také dvě minulé vysoké porážky. Dobře jsme odehráli až závěrečnou půlhodinku, to ale ani na bod nestačilo."

Nová sezóna v Radotíně

Sezóna ČFL 2018/2019